Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze ze wygrała Madzia, Kamil ma talent i wszyscy dobrze wiedza ze i tak osiagnie cos w zyciu, a skoro rodzina Welców jest uboga to dobrze ze te pieniadze trafil do niej. przynajmniej nie bedzie teraz musiała mieszkać cala trojka w jednym obskurnym pokoju. A tak poza tym najbardziej podobal mi sie wystep patrycji ktora i tak tak samo jak Kamil poradzi sobie, a osoby ktore mialy ja zobaczyc zeby ulatwic jej kariere to i tak ja znajda. A tak swoja droga to ta dziewczyna ktora dostala jakas nagrode specjalna od apartu , to chyba jakas kpina, po pierwsze spiewa tragicznie i niech lepiej zajmie sie tym fitnesem, przynajmniej bedzie jeszcze szersza w barach hehehe i szczerze powiem ze zadna z niej Top Model hmm chociaz moze przyda jej sie ta kasa na operacje nosa bo na cala twarz nie starczy. hmm do reszty nie mozna sie doczepic bo figure ma, chociaz wole wieksze cycuszki, ona ma słabe, kurde a moze powiekszy je sobie....? ale nei lepiej zeby zainwestowala w nowa twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te wrzuty? Myślicie że jak dodacie 1000 komentarzy typu: to oszustwo, Kamil powinien wygrać to coś się zmieni? Wygrana należy do niej i to nie ulegnie zmianie, a Mam talent jest już ustawionym programem od początku. Takie jest życie, jedni mają szczęście, drudzy nie. Współczuję Magdzie, że jako 11-letnia dziewczynka będzie musiała czytać te wszystkie obraźliwe słowa, na pewno nie będzie jej miło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE TWIERDZE ZE BYLA ZLA BO SPIEWALA POPRAWNIE ALE NP W POROWNANIU DO LISIECKIEGO KIEPSKO ZERKNIJCIE NA SONDAZE ONA 12% BEDNAREK 53% JAKOS PODEJRZANIE NADGONILA TA BRAKUJACE% ................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie wszyscy co tu się wypowiadają są jeszcze dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy wszyscy bredzicie? Kamil może ma i talent ale w czym innym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepowinno te dziecko wygrac.Rodzice i tak kase wezmą a nie ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze prawda o tvn .....http://www.youtube.com/watch?v=zD4MCzVJ5Rk&feature=mfu_in_order&list=UL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musicie zainwestować w lepszy sprzęt grający.Wtedy przekonacie się że to regge to mamrotanie w stosunku do wspaniałego głosu Magdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sondazu "Wyborczej" na ich stronie internetowej tylko 22 procent glosujacych poparlo wybor dziecka Niedrzwicy. To jest caly komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogladalem ten filmik wyemitowal filmiki tvn zrobil nagonke na niego dziady skonczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!! 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha i juz jest jasne czytajcie ...Wpadka Plusa GSM przy finale Mam Talent W finałowej edycji podczas wysyłania głosów doszło do wielkiej wpadki operatora Plus GSM. Podczas wysyłania sms'ów od użytkowników Mixplus'a powstał błąd w systemie, telefon wysyłał sms'a a w odpowiedzi dostawał błąd i próbował ponownie wysłać sms'a, nic by nie było w tym nie zwykłego gdyby nie fakt że każdy sms był naliczany. Powstała w ten sposób pętla kończyła się dopiero w momencie gdy użytkownikowi zabrakło środków na koncie. Po rozmowie z konsultantem można się domyśleć że to większy problem bo od razu się spytał czy nie wysłałem sms'a podczas finałowego głosowania i wyjaśnij na czym problem polegał. Zagadką wciąż zostaje ile głosów w ten sposób przekłamano i źle naliczono oraz jaki to miało wpływ na ostateczny wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Me Myself And I NAJWIEKSI NAJWSPANIALSI TO ONI POWINNI WYGRAC PRAWDZIWE TALENTY ALE WY CO LUDZIE GLOSOWALI HAHAHAHAHA ZAL I SMUTEK oni rozpier***aja system po prostu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego się czepiacie dziewczynka była wspaniała jej głos porwał tysiące ludzi którzy zagłosowali na nią a ci co piszą te obraźliwe słowa na różnych forach to widać że konkurencja która nie może się pogodzić z przegraną Wygrywajcie , ale również nauczcie się przegrywać. Madziu byłaś wspaniała i patrz na to co inne gnidy piszą na Twój temat, a pisze człowiek który się na tym zna i Ty byłaś najlepszą inni tez byli dobrzy ale nie wszyscy mogą być na pierwszym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oglądałeś głosowania sondaże na innych niezależnych portalach i tam też Magda była pierwsza
TVWidz napisał:
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona wygrala nieslusznie kamil byl sto razy lepszy wszystko pod publike jak by nie muwila o domku i skrzypcach to takiego by wygrala kamil jestes najlepszy ale w polsce taka sprawiedliwosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby wygrała ta lesbijka to byscie aby komentowali ze lesba wygrała. Albo mi sie wydaje albo nagonka kilki znajomych Bednarka na to forum Dziewczynak jest niesmaowicie utalentowana i tego nie da sie podwzyc. a to ze pomoze rodzicom tzn ze szanuje rodziców. Świnstwem jest komentowanie ze ojcu do kieliszka naleja ze matk to cwaniara a ciul was to obchodzi dziecko wygrało i ja sie ciesze jest nasza chlubą lubelszczyzbny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guwno prwda ze za przeproszeniem sie wyraże do tego całego WOW!!! Ty człowieku nie wiesz co to talent... Ja mam 13 lat i strasznie jej zazdroszcze... Ale Magda ma świetny głos!!!!!!!!!! I teraz niech nikt nie plecie głupot że nie zasłużyła .Na to jest tylko jedna odpowiedż >>> Poprostu zazdrościsz>>>>>.... I TYLE:p mAGDA BYŁA ŚWIETNA .... TEŻ BYM TAK CHCIAŁA jESTEŚ BOSKA Mała;******
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN = TV Niedrzwica. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...